ТОП-10 українських YouTube-каналів про їжу

Вівторок, 8 Грудня 2020 By Адмін Off

З початком пандемії нам довелося відмовитися від багатьох задоволень, які були доступні раніше. Вже не піти в кафе чи ресторан, коли заманеться. А смачненького хочеться! Тож довелося перенести родинні посиденьки зі смаколиками до власної кухні. Щоб дивувати рідних та близьких новими стравами, дуже зручно звернутися до YouTube-каналів про їжу. Достатньо знайти рецепт до душі, увімкнути відео та зануритися в процес, ні на що не відволікаючись. Пропонуємо вам ТОП-10 кращих YouTube-блогів, де професіонали чи прості люди діляться власним кулінарним дослідом, корисними порадами, оригінальними рецептами.

Все буде смачно

Це канал відомого кулінарного шоу. На ньому зібрано рецепти основних страв, десертів, консервації. Окремий розділ присвячено тонкощам приготування м’яса.

Зображення із джерела: https://www.youtube.com/user/Smachnoonline

Майстер-шеф

YouTube-канал кулінарного шоу, яке претендує на звання головного в Україні. Його обирають не лише за цікаві рецепти – кожна програма являє собою захопливе видовище. Оскільки в проекті беруть участь гуру кулінарії, під час перегляду також можна навчитися багатьох секретів професіоналів.

Зображення із джерела: https://www.youtube.com/user/MasterChefUA

First Culinary Ukraine

Цей канал було створено ще на початку січня 2010 року. Він став першим з кулінарних україномовних відеоблогів про кулінарію. Його веде звичайнісінька родина, яка не використовує в приготуванні якихось надміру дорогих продуктів. Тому можна зазирнути на сторінку навіть тоді, коли в холодильнику майже порожньо, щоб знайти цікавенький й простий рецепт.

Зображення із джерела: https://www.youtube.com/user/mastikash

Ievgen Klopotenko

YouTube-канал веде кулінарний експерт Євген Клопотенко. Відеоблог створено в 2016-му році з метою покращення культури харчування. На каналі знайдеться безліч рецептів різних країн світу. Також автор ділиться лайхфаками й вчить різноманіттю в харчуванні.

Зображення із джерела: https://www.youtube.com/channel/UCh6Pbd8waSQ0TNO3xCLy8hg

Костянтин Грубич

Це блог відомого українського журналіста, який із задоволенням вчить приготуванню різних страв. Особливу увагу автор приділяє традиційній українській кухні. В нього навіть є окремий розділ з пісними стравами.

Зображення із джерела: https://www.youtube.com/channel/UCklsCp5pEApz0Jq7mVibR9w

Picantecooking Viktoriya Popin

Авторський канал Вікторії Попін, яка створила власний проект для всіх гурманів та поціновувачів кулінарії. В блозі зібрані рецепти традиційних українських страв і не тільки. Авторка присвячує багато уваги різним лайфхакам, які здатні полегшити участь новачків у вивченні кулінарії. Наприклад, можна швидко навчитися робити домашню макову масу, щоб використовувати її для випікання пиріжків, булочок.

Зображення із джерела: https://www.youtube.com/user/victoria1popin

FOOD like ART

Цей канал створила Ольга Лящук. Оскільки вона закохана в кулінарію, тож вирішила прищепити цю любов і користувачам Інтернету. В блозі є розділи «Десерти та випічка», «Другі страви», «Тісто», «Соуси», «Сніданки», «Перші страви», «Несолодка випічка». Авторка ділиться, що в кулінарії її особисто дивує, як з одних і тих саме продуктів народжуються принципово нові наїдки.

Зображення із джерела: https://www.youtube.com/channel/UCdUjA-9JJv7B4cvT2bL4z_Q

Andrey Azarov

Автор каналу – Андрій Азаров, який ще відомий як Андрій Талєрка. Він народився в Білорусі, жив та працював в Росії, де й в нього з’явилася ідея створити кулінарний відеоблог. В 2014-му році Андрій випустив російськомовну книгу з традиційними рецептами. Того самого року він переїхав в Україну, де продовжив працювати над контентом. Також світ побачила україномовна версія видання. В блозі зібрано рецепти приготування різних страв – від найпростіших до вельми складних і неймовірно цікавих.

Зображення із джерела: https://www.youtube.com/user/talerkaru

Андрій Альохін

Це канал для поціновувачів французької кухні. Його створив український актор та блогер Андрій Альохін. В блозі зібрано різноманітні рецепти перших та других страв, закусок та десертів. Приємно, що більшість з них готують, використовуючи усім доступні харчі.

Зображення із джерела: https://www.youtube.com/channel/UCDEqwMcEeSlBcG1BQCyTNCw

Ольга Матвій

В ТОП-10 варто додати авторський канал Ольги Матвій хоча б тому, що він є рекордсменом за кількістю користувачів – на нього підписано 4,2 млн осіб. А ще це справді невичерпне джерело цікавих рецептів – від вечері за п’ять хвилин і до повноцінного меню до Нового року.

Зображення із джерела: https://www.youtube.com/user/vkysnueveschi

Автор: Юлія Богословська

Рекомендовані статті