Borjomi підготував для українців “оживляючі” подарунки

Вівторок, 11 Січня 2022 By Адмін Off

Подбати про тіло, розум та душу: Rejuvenation day у SPA влаштував для блогерів бренд Borjomi. Та підготував “оживляючі” подарунки за участь у конкурсі для всіх українців.

Ритуали відновлення після важкого робочого дня чи тижня у кожного різні. Сучасна мультизадачна людина повинна стежити за тим, аби вдосталь відпочивати. Для когось це спілкування з друзями, перегляд фільму чи спорт, для когось – прогулянка парком чи поїздка велосипедом.

Блогерам запропонували розслабляючі SPA-процедури з Borjomi. Тепла купіль розслабила їх тіло зовні, а мінеральна вода, яка містить понад 60 мінералів, – зсередини. 

Весело і приємно час один з одним та із Borjomi провели Діана Глостер, Таня Ніколенко, Маріна Мангул, Вероніка Синиця, Даша Харченко та Євген Ковтуненко.

Borjomi дає можливість будь-якому українцю отримати від бренду оживляючі подарунки. Для цього потрібно взяти участь у конкурсі, головним призом за перемогу в якому буде поїздка в Грузію на двох на тиждень в Rejuvenation Retreat.

Як виграти головний подарунок? Покажи,як тебе відновлює Borjomi (зроби пост в Instagram та постав хештег #оживисебезBorjomi).

Як виграти оживляючі подарунки? Відскануй QR код з оновленого дизайну баночки, зареєструйся на сайті та правильно дай відповіді на 3 питання, пов’язані з брендом Borjomi. Результатами проходження вікторини поділись в Instagram Stories з відміткою акаунту @borjomi_ukraine. Кожного тижня випадковим чином обиратимуть переможця, який отримає пак Borjomi та сертифікати на оживлення тіла і розуму.

Рекомендовані статті