День народження Ореста Мурія: як пройшла вечірка-сюрприз

Четвер, 10 Грудня 2020 By Адмін Off

Нещодавно успішний блогер, ресторатор і гедоніст – Орест Мурій відсвяткував своє 34-те День народження. Подія відбулася у одному з київських закладів «Normal Art Restaurant».

Кохана Ореста, Тетяна Ніколенко, вирішила влаштувати вечірку-сюрприз, аби здивувати його. За словами блогера, подібний сюрприз він мав вперше і ще ніколи його День народження не був таким яскравим та емоційним. Вечірка була оформлена у неоново-рожевих то чорних відтінках.

 

Тетяна почала готуватися ще за довго до Дня народження блогера. Вона продумала кожну деталь, радилась з друзями Ореста щодо проведення вечірки, створила унікальну тематику, робила все можливе, щоб її коханий не здогадався про вечірку-сюрприз. І все не марно. Іменинник залишився щасливим і задоволеним. На події були присутні найближчі друзі та колеги Ореста, такі як: Петро Заставний та Аліна Френдій, Тетяна Парфілєва та Ваня Кришталь.. Загалом близько 20-ти осіб.
Головною родзинкою вечора став святковий торт у вигляді улюбленого супергероя Ореста та його сина Івана «Спайдермена», виконаний у блакитних відтінках. Тому, цей солодкий сюрприз є дуже символічним. Орест, справді опинився у дитинстві, а задуті свічки та довгоочікуванне бажання дійсно створили святковий настрій.

 Після Дня народження блогер опублікував світлини та відео в Instagram із підписом: «Тепер люблю сюрпризи у 34 рази більше».

Автор: Vibe me

Рекомендовані статті