Оля Мартиновська та Вова Ярославський провели благодійний сніданок. ФОТО

Вівторок, 2 Березня 2021 By Адмін Off

Поспілкуватися з однодумцями = зробити добру справу. Закритий благодійний сніданок для зіркових друзів провели Оля Мартиновська та Вова Ярославський. Це перший івент, проте подібні пара планує влаштовувати двічі на місяць.

Оля Мартиновська – суддя та ведуча кулінарного шоу “МайстерШеф”, а також французький ресторатор і бренд шеф WinBar. Вова Ярославський – суддя та ведучий кулінарного шоу “МайстерШеф”, а також бренд шеф GoodWine, шеф Lucky. Вони зібрали зіркових гостей на свій перший бранч, говорили про корисне харчування, розповідали, як правильно заморожувати харчові продукти і ділились рецептами. 

Мета такого івенту – жива та якісна розмова про добрі справи. Проте головна ціль – підтримати благодійні фонди. Зокрема, під час першого бранчу від Олі Мартиновської та Вови Ярославського 5500 гривень переказали на рахунок БФ “Таблеточки”. Він надає допомогу онкохворим українським дітям та їх родинам. 

Ініціативу підтримали засновники VibeMe Орест Мурій та Таня Ніколенко. У компанії гостей були інфлюенсери: Санта Дімопулос, Міла Бараєва, Лєра Бородіна, Андрій Шабанов, Сабіна Мусіна, Андрій Шатирко, Роман Свічкоренко, Алла Клименко. Кулінари пригощали оладками з цукіні і млинцями. Влаштували ж захід повністю за власні гроші.

      

Рекомендовані статті