Чуттєва та жіночна: нова колекція Valentino осінь 2021

Неділя, 27 Червня 2021 By Адмін Off

Креативний директор Valentino П’єрпаоло Піччолі підкреслює індивідуальність жінки, представляючи свою останню колекцію Roman Palazzo для осені 21. Цього разу у фокусі уваги знаходиться жіноча чуттєвість.

Колекція віддає данину дизайнерським кодам Valentino: прикрашена, вишита та аплікаційна, проте наповнений кашеміром, попліновими сорочками та джинсовою тканиною. Тут втілено сучасний романтизм і безкомпромісну чуттєвість.

Мереживо проявляє весь свій шарм в облягаючих і приталених силуетах total black. Нова чуттєвість розкривається за рахунок глибоких вирізів, спокусливих розрізів і шкіряних вставок.

Аксесуари Rockstud Alcove від Valentino Garavani полонять своїми провокаційними деталями. Яскраві заклепки і золоті застібки створюють гру чуттєвих і жіночних контрастів, а сумки мають спокусливу червону підкладку зі шкіри наппа. 

Раніше VibeMe писав про Dior Cruise 2022. Це нова колекція у грецькому стилі – літня ода еллінській історії у вигляді легких білих суконь та морських костюмів. Креативна директорка Dior Марія Грація Кюрі мала на меті створити колекцію, яка прославляє значення жінок. Для цього вона подорожувала по Греції, щоб досліджувати їх вклад у історію країни.

 

Рекомендовані статті