DakhaBrakha і ONUKA випустили спільну пісню

П’ятниця, 4 Червня 2021 By Адмін Off

UYAVY – новий трек головних етногуртів країни – DakhaBrakha і ONUKA. Третього червня вони випустили спільну композицію. У соцмережах фанати зазначають про цікавість звучання та просять виконавців не зупинятись у спільній творчості.

Трек UYAVY, що став наслідком колаборації DakhaBrakha і ONUKA – про буденність життя, нещасну любов та світ, у якому немає бід. Про це один із гуртів написав на своїй сторінці у Фейсбуці. Пісня поєднала особливий саунд DakhaBrakha та неповторне денсове звучання ONUKA. 

18 червня ONUKA представить довгоочікуваний новий альбом, який отримав назву KOLIR. Він стане найвідвертішим релізом у їх дискографії, обіцяють музиканти, та складатиметься з 10 треків. Передзамовлення доступне із 4 червня. 

Раніше ONUKA зазначала, що проти колаборацій із іншими музикантами. Тож спільний із DakhaBrakha запис став першим фітом за восьмирічну історію гурту.

Раніше VibeMe писав, що російськомовна українська співачка Луна випустила новий сингл українською мовою. Поп-балада “Пташка” стилістично не відрізняється від решти пісень виконавиці та має характерний саунд.

 

 

Рекомендовані статті