Електронна мапа пунктів щеплень від COVID-19 запрацювала в Києві

Субота, 8 Травня 2021 By Адмін Off

У Києві запрацювала мапа пунктів щеплення від коронавірусної хвороби. Скористатись електронною картою можна, перейшовши за посиланням. Про новацію повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.

Поки що у пунктах щеплення провакцинуватись усі охочі не зможуть. Адже в Україні роблять це лише згідно дорожньої карти, розробленої МОЗ. Зараз триває вакцинація українців, які належать до і та ІІ етапів вакцинальної кампанії. Зокрема, це лікарі та медичні працівники, які працюють із коронавірусними хворими, представники бригад вакцинації, медики швидкої та лабораторій, де проводять аналізи на визначення COVID-19. Також це сімейні лікарі, соціальні працівники і представники закладів системи громадського здоров’я. Щеплюють і людей, які мешкають чи працюють у інтернатах, геріатричних пансіонатах, а також українців віком 80+.  

Із 28 квітня розпочалась вакцинація людей, старших 65 років. Такі громадяни можуть скористатись своїм правом на щеплення і записатися на нього у найближчому пункті або у свого сімейного лікаря.

Валентина Гінзбург порадила усім, хто належить до пріоритетних груп, але ще не має щеплення, записатись на нього. Для цього треба звернутись до лікаря, із яким підписана угода та укладена декларація. Також чиновниця порадила киянам безпечно проводити травневі свята та дотримуватись протиепідемічних норм, адже коронавірус не має вихідних чи буднів.

Рекомендовані статті