Грецька легкість: нова колекція Dior Cruise 2022

Неділя, 20 Червня 2021 By Адмін Off

Dior Cruise 2022 – це нова колекція у грецькому стилі – літня ода еллінській історії у вигляді легких білих суконь та морських костюмів. Локацією шоу став стадіон Панатінаїкос, де в давнину проводили масштабні ігри на честь богині Афіни. Побудований повністю з мармуру, цей незвичайний пам’ятник був похований багато століть. Його відновили в другій половині 19-го століття. 

Креативна директорка Dior Марія Грація Кюрі мала на меті створити колекцію, яка прославляє значення жінок. Для цього вона подорожувала по Греції, щоб досліджувати їх вклад у історію країни. Вона відвідала руїни бронзового віку палацу Кносс і Археологічний музей Іракліона на острові Крит, руїни Акротирі на Санторіні та Дельфи. 

 

Кожен образ Dior Cruise 2022 відображає уявлення про грецьку богиню Геру. Туніки, що нагадують мармур та древні скульптури, повітряні тканини зі складками ручної роботи, сукні на бретелях, які змушують являти себе на пляжах Санторіні. Колекція повна білих та нейтральних кольорів із різними відтінками блакитного.

Для створення колекції Dior, Марія Грація Кюрі вела діалог з місцевими ательє та майстрами щодо об’єднання зусиль для пропаганди традицій їх предків. Вона ініціювала обмін з акцентом на збереженні пам’яті та культурних цінностей, що передаються з покоління у покоління.

Рекомендовані статті