Хоробрі серця Miu Miu: нова колекція осінь/зима 2021

Вівторок, 9 Березня 2021 By Адмін Off

Модний показ на снігу. Обмеження в індустрії моди через пандемію коронавірусу відкрили нові можливості. Зокрема, бренди зараз змушені проявляти креатив не лише при створенні нових колекцій, а й їх презентації. Miu Miu відправився у Доломітові Альпи, аби представити свою сміливу і барвисту колекцію осінь / зима 2021 на тлі засніжених гір, пише hypebae.

Задумане Міуччією Прадою шоу та колекція натхненна жінками, які вирушають у подорож горами “в пошуках невідомо чого”. Обіграні такі матеріали, як штучне плюшеве хутро, м’які тканини, в’язані гачком та важкий шерстяний трикотаж. Колекція поєднує практичність та високу моду. Делікатність та інтимність передаються через шовкові та мереживні речі. “Сила і крихкість, мужність і агресія. Реалії всередині наших фантазій. Практичні фантазії”, – заявляє Miu Miu.

Колекцію супроводжує фільм, створений спільно з M / M (Париж) та кінематографістом Бенджаміном Кракуном. Моделі йдуть засніженими горами, допоки ввечері не збираються за одним величезним багаттям. Колекція Miu Miu осінь / зима 2021 отримала назву “Хоробрі серця”.

 

Рекомендовані статті