Іспанія дозволяє в’їзд щепленим туристам з 8 червня

Неділя, 23 Травня 2021 By Адмін Off

Іспанія дозволить людям з будь-якої точки світу, які щеплені проти COVID-19, в’їжджати до країни. Це стане можливим вже з 7 червня. Відкриваючи кордони, країна сподівається відновити сектор туризму, що постраждав внаслідок пандемії коронавірусної хвороби, пише Reuters.

Іспанія була за відвідуваністю іноземцями другою в світі країною. Проте за час карантину в світі туризм тут впав на 80%, пляжі та готелі стали майже безлюдними.

В’їзд вакцинованим мандрівникам буде дозволений незалежно від їх країни походження. Іспанія також дозволить туристам з 10 країн, що не входять до ЄС, які вважаються малоризиковими, в’їжджати без негативного тесту ПЛР на коронавірус з 24 травня. Зокрема, це дозволять Великобританії, з якої до Іспанії де найбільше іноземних туристів. А також у цьому списку Австралія, Нова Зеландія та Ізраїль.

Іспанія була однією з найбільш постраждалих від пандемії країн Європи. Тут зафіксували понад 78 000 смертей від коронавірусу та 3,6 мільйона випадків. Але рівень зараження впав, у розпалі вакцинальна кампанія. Тож країна потрохи повертається до нормального життя.  

Рекомендовані статті