Jimmy Choo x Billy Porter: вийшла колекція унісекс-взуття

П’ятниця, 4 Червня 2021 By Адмін Off

Стиль не має статі. Така основна ідея колекції Jimmy Choo x Billy Porter. Біллі Портер, зірка серіалу “Поза”, спільно із креативною директоркою бренду Jimmy Choo Сандрою Чой, створили капсульну колекцію взуття. Колекція відстоює інклюзивність та пропонує унісекс-взуття різних розмірів. 

Портер взяв знакові силуети з архівів Choo і додав їм кольорів, принтів та металевих акцентів. У колекції є черевики, туфлі та мокасини. Роками актор не соромлячись ходить по червоних доріжках у довгих вечірніх сукнях і на високих підборах. Тож колекцією, серед іншого, хотів підштовхнути людей до руйнування бар’єрів умовностей, які існують у суспільстві.

Актор пояснив, що присвятив колекцію своїй мамі, яка була інвалідом і ніколи не мала можливості ходити на високих підборах. Він назвав її уособленням безумовної любові і сподівається, що колекція демонструє його відданість та любов.

Jimmy Choo з гордістю співпрацює з The Trevor Project – найбільшою в світі благодійною організацією із запобігання самогубствам та втручання у кризові ситуації для ЛГБТК-молоді. Джиммі Чу зробив пожертву у розмірі 100 000 доларів на підтримку місії благодійної організації з позитивних змін для молоді ЛГБТК.

 

Рекомендовані статті