Коричневий – новий чорний. Як носити один з важливих трендів сезону

Неділя, 21 Березня 2021 By Адмін Off

Чорний, звичайно, найпривабливіший та найбільш модний колір у будь-якому сезоні. Він завжди заявляє про стиль, у ньому ніколи не варто сумніватись, і він є у гардеробі кожної людини. Та у цьому сезоні тим, хто шукає чогось нового, варто звернути увагу на колір, який додасть у образ свіжості й актуальності. Йдеться про коричневий, або ж колір какао.

Про коричневий колір світу нагадав будинок моди Bottega Veneta. Вже невдовзі відтінок почав заявляти про себе і в колекціях інших брендів. 

Як носити коричневий відтінок у цьому році? 

Почніть з малого. Як і з будь-яким новим кольоровим включенням у гардероб, завжди найкраще починати з малого. У цьому випадку аксесуари – будь-який варіант від взуття, сумок та топів – це найкращий шлях уперед. Включайте в свій образ прості штрихи.

Монохром. Якщо ви не впевнені в тому, як носити або комбінувати коричневий колір, оберіть монохромний образ. Відтінки будуть природно доповнювати один одного.

Коричневий – в основі. Краса коричневого, особливо темного, полягає в тому, що він ідеально поєднується з нейтральними кольорами, а також утворює базу, щоб доповнити більш яскраві відтінки, такі як електричний синій та салатовий. Як тільки ви починаєте розглядати його як основний колір, а не як відтінок, все стає набагато простішим.

 

Рекомендовані статті