Котячий метал-гурт CATTERA випустив благодійний трек

Четвер, 8 Квітня 2021 By Адмін Off

Котячий благодійний метал – в дії. Hunger of the Beast (“Голод звіра”) – це перша пісня співаючого кота, якого звати Руп-Шакір. Гурт, де він є фронтменом, називається Cattera. Дебютний запис нагадує Pantera та Iron Maiden, а випущений він із благодійною метою.

Руп-Шакір раніше жив на вулицях Нью-Йорку, адже був бездомним. Додому його взяла Анна Мржиглоцька. Жінка зізнається, що відчула талант кота ще у той момент, як він вперше зайшов у її квартиру. Адже видавав сповнене емоцій нявкання. 

Як пише Consequence of Sound, кіт також прокоментував створення нового гурту та вихід дебютного треку. Він сказав, що радий бути частинкою Cattera та є великим шанувальником металевих груп OG Animal Kingdom, таких як Hatebeak і Caninus (тут співають папужка та пітбультер’єри, – прим.авт.). “Сподіваюсь, я можу стати натхненником для всіх вуличних котів, яким є що сказати”, – сказав Руп-Шакір.

Зараз вийшов благодійний реліз Cattera. Усі виручені з його продажу гроші підуть на Whiskers-A-GoGo – це волонтерська група в Брукліні, що рятує котів. Свого часу завдяки їм з вулиці у родину потрапив і Руп-Шакір.

 

 

Рекомендовані статті