La Greca: нова колекція Versace осінь/зима 2021

П’ятниця, 5 Березня 2021 By Адмін Off

Геометричні візерунки, чіткі лінії та яскрава кольорова палітра. Versace представив нову захоплюючу колекцію осінь/зима 2021. Чільне місце у ній займає візерунок  La Greca. Презентація колекції відбулась у цифровому форматі.

“Представляємо колекцію # VersaceFW21 – увійдіть у лабіринт, натхненний нашим знаковим мотивом Greca, і познайомтесь з нашим новим принтом”, – йдеться на сторінці бренду в Instagram.

Показ відбувся у цифровому форматі. У десятихвилинному відео бачимо лабіринт, схожий на візерунок La Greca, де дефілюють моделі. Вишуканість та драматизм – ось як можна охарактеризувати цю колекцію. Стримані та строгі, хоча і доволі відверті чорні образи поступово розбавляли кольорові елементи. Вже всередині показу з’явитись яскраві монохромні, які змінились різноманіттям паєток.

La Greca з’являється на різних частинах одягу чоловіків та жінок. Геометричний малюнок на грецький мотив має гострі кути та чіткі лінії, що уособлює силу та впевненість у собі. Візерунок прикрашає також аксесуари: сумки, шпильки для волосся та сміливі пряжки на поясі. У модному будинку сподіваються, що цей принт здобуде таку ж популярність, як їх “медуза”.

Супер-міні і декольте, а у чоловіків – короткі шорти. Поєднані вони із масивним взуттям і гольфами, або ж туфлями на підборах. Тренд, який не втрачає актуальності – штани-кльош, укорочені в тому числі. Щодо верхнього одягу – це було штучне хутро синіх і коричневих відтінків із принтами, масивні куртки та шарфи, пальта із вінілу. Моделі – чоловіки та жінки – одягнули бандани, причеплені до волосся шпильками. Яскраві стрілки, кольорові колготки, паєтки, в тому числі вони прикрашають чоловічі костюми.

Ви можете переглянути повне шоу Versace FW21 нижче.

 

 

 

Рекомендовані статті