LOEWE долучається до кампанії порятунку африканських слонів

Четвер, 1 Квітня 2021 By Адмін Off

LOEWE розпочав свою щорічну співпрацю з Knot On My Planet –  ініціативою зі збереження дикої природи. Її мета – знайомити суспільство із проблемою зменшення популяції африканських слонів.

Knot On My Planet – це організація, створена для захисту тварин від торгівлі слоновою кісткою та браконьєрства. Ініціатива працює виключно в сфері розкішної моди.  Співпраця із LOEWE має підвищити обізнаність людей про слонів та спонукати до пожертв для Elephant Crisis Fund.

Популярну сумку-мішок бренду у вигляді слона перевипустять. Збереженими будуть форма і стиль, однак буде виготовлена вона буде ​​з Шука –  традиційного текстилю племені кенійських масаїв. 

Ця ініціатива не лише підтримує африканських слонів, але й надає жінкам ініціативи SAMBURU TRUST можливості для роботи. Це допоможе їм утримати свої сім’ї та в загальному покращити життя народу Самбуру. Це напівкочовий народ, що населяє північ і центральні регіони Кенії, живуть вони завдяки тваринництву.

Яскрава картата тканина, з якої пошиті сумки, кольори представляють плем’я Самбуру та їх спорідненість із природою. 

100% усіх надходжень від продажів сумки буде передано Elephant Crisis Fund – спільній ініціативі Save The Elephants та Мережі з охорони дикої природи, створеній у партнерстві з Фондом Леонардо Ді Капріо.

Сумка LOEWE x Knot On My Planet доступна для купівлі у всьому світі із 25 березня.

Рекомендовані статті