LOEWE презентував колекцію осінь/зима 2021 року в газеті

Неділя, 7 Березня 2021 By Адмін Off

Оригінально презентував колекцію осінь/зима 2021 року бренд Loewe. Він представив  її як газету із написом “THE LOEWE SHOW HAS BEEN CANCELLED” на передовиці. Через пандемію коронавірусу провести шоу-показ було неможливо, тож ідейник Джонатан Андерсон вирішив звернутись до “преси”.

Стьобаний та габаритний верхній одяг, деталі з китичками та бахромою різного розміру, кремезні черевики та сміливі кольори ілюструють загальну концепцію колекції. Фантазії дизайнера тут стали реальністю: гра з широким асортиментом матеріалів, грайливість форм та справжня кольоротерапія. 

Колекцію характеризують сміливі рішення, кольори електрик та еклектичні форми. В центрі уваги довгі стьобані куртки, жакардові костюми та укорочені штани, а також нові аксесуари. 

Знаковий візерунок Loewe нанесений на сумки та ремені. Фірмова сумка Amazona 70-х років зберігає свій знаменитий стиль, використовуючи технічні досягнення для її модернізації. Сумка Flamenco надзвичайно велика, її витонченість демонструє шкіру в чистому, не прикрашеному вигляді. Браслет-сумка виконаний у плісированій шкірі.

Рекомендовані статті