Лондон заполонили сотні дерев’яних слонів, аби привернути увагу до їх вимирання

Неділя, 20 Червня 2021 By Адмін Off

Сотня дерев’яних скульптур слонів заполонила Лондон. Вулицями та парками британської столиці вони переміщаються групою. Кампанію започаткувала некомерційна організація CoExistence у співпраці з The Real Elephant Collective. Вони мають на меті підвищити обізнаність про драматичне становище слонів, особливо в Індії. Адже там з кожним роком їх нараховують все менше. 

Основною причиною того, чому цей вид тварин зникає в Індії, є наростаюча присутність Лантани Камари – рослини південноамериканського походження, яка вже кілька років присутня на території Індії та руйнує екосистему. 

Гігантські слони, які вторглися в англійську столицю, були вирізьблені вручну чоловіками та жінками корінних громад Тамілнаду, з використанням листя Лантани Камари. Таким чином, проект не лише підвищує обізнаність західних громадян про питання зникнення слонів як виду, але безпосередньо допомагає індійському народові. 

Мета CoExistence – встановити близько 500 таких скульптур по всьому світу. Розпочали свою діяльність вони у Лондоні, де сотня слонів переїжджає з однієї частини міста в іншу.

Для підтримки справи можна пожертвувати гроші чи придбати одну зі скульптур, а зібрані кошти будуть використані для захисту слонів та відновлення здорового середовища для їх виживання.

 

Рекомендовані статті