Louis Vuitton представив літню чоловічу капсульну колекцію

П’ятниця, 12 Березня 2021 By Адмін Off

Після жіночої колекції сезону осінь/зима 2021 Louis Vuitton презентував капсульну колекцію чоловічого одягу. Вона створена модельєром та дизайнером розкішного будинку моди Вірджіл Абло. Бренд представив кадри з фотосету із американським репером 21 Savage у головній ролі.

Колекція складається з повсякденних костюмів із сміливими та еклектичними кольорами та принтами. Колір з’являється “по наростаючій” : костюми пастельних кольорів змінюються яскравими гавайськими шортами. Фірмовий принт монограми Louis Vuitton знову оновився, на цей раз отримавши акварельний дизайн у кольорах веселки. Колекція розповідає про літні довгі дні та теплі ночі і пляжі Каліфорнії.

Частина колекції розроблена, опираючись на охорону довкілля. Louis Vuitton взяв курс на себе стратегію екологічного дизайну. До 2025 року 100% продукції бренду буде екологічною. У капсульній літній колекції 2021 кольорова палітра була створена без застосування хлору або металів, а використовувана бавовна сертифікована. 

Віржіл Абло також представив нову лінійку аксесуарів із панамами та сумками через плече. Щодо взуття, то дизайнер запропонував полотняні та шкіряні кросівки, а також гумові сандалі.

Рекомендовані статті