Maison Margiela представив прозоре взуття

Понеділок, 22 Лютого 2021 By Адмін Off

Maison Margiela представляє прозору версію взуття унікальної  лінії Tabi. Основним елементом бренду впродовж вже 30 років є зовнішній вигляд із розщепленими носками. Він є синонімом Maison Margiela та демонструє його бунтарський та вільнодумний стиль. А взуття Tabi було інтерпретоване у різних версіях незліченну кількість разів. До слова, Tabi беруть свій початок із XV століття із Японії.

Зокрема, нещодавня співпраця бренду Maison Margiela з Reebok надала компанії абсолютно нову аудиторію. А взуттю Tabi – нове та сучасне дихання.

Зараз вперше бренд використав полівінілбутиральний (ПВБ) матеріал для виготовлення абсолютно нових прозорих Tabi. Вони на широкій чорній підошві зі зручною і м’якою шкіряною устилою. Останній випуск Margiela доповнений отворами для додаткової повітропроникності.

Нагадаємо, що VibeMe раніше писав, що для тих, хто має проблеми з рухливістю, Nike створив свої перші кросівки з функцією “вільні руки”. Вони отримали назву GO FlyEase. Такі кросівки не лише функціональні, але й виглядають естетично.

Рекомендовані статті