Монатік представив літню колекцію одягу бренду РітмоLove

П’ятниця, 30 Квітня 2021 By Адмін Off

Літню колекцію одягу РітмоLove презентував український співак та композитор Дмитро Монатік. Фото та відео кампанії з’явились у соціальних мережах. Модельний ряд бренду має всі шанси стати трендами цього літнього сезону.

Стильні світшоти, худі, футболки та купальники мають написи із назвами популярних пісень Монатіка. Пошановувачам співака пропонують прикраси та аксесуари у яскравих кольорах. Переважають пильно-рожевий, лимонний, ірисовий, глибокий червоний і синій, а також сірий – топові кольори Pantone цього року.

Щодо колекції прикрас РІТМОLOVE – це хіт ОСЕНІ 2020, створений у колаборації із  OTOG STUDIO, українським концептуальні брендом.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ритмоLOVE (@rhythmlove.official)

В основі прикрас закладена ідея поєднання незвичних матеріалів з сучасними технологіями. Колекція про любов до ритму, де ритм – це рух до мрії. Виготовлені вони із кольорового акрилу, купленого в Німеччині. Кожна прикраса супроводжується подарунковою коробкою з принтом з ефектом 3D. В наявності є намисло, персні, сережки, підвіски. 

Зйомки кампанії відбувались у підводній фотостудії, а також на весняно-літньому тлі Лос-Анджелесу. Дмитро також з’явився в кадрі в якості моделі.

Рекомендовані статті