Неонова фуксія та помаранч: Jacquemus випустив літню капсульну колекцію

Субота, 5 Червня 2021 By Адмін Off

Французький бренд Jacquemus випустив літню капсульну колекцію. Зустрічати спекотні заходи сонця із келихом шампанського у руці шанувальникам дизайнера Симона Жакмю пропонують у неоновому одязі помаранчевих відтінків та яскравому кольорі фуксії. 

Фанатів бренд потішив поверненням улюблених силуетів Jacquemus, включаючи коктейльні сукні з рюшами, трикотажні шорти, топи та легінси, а також яскраві босоніжки на шнурівці та фірмові сумки. Дизайнер намагався підкреслити красу жіночого тіла, це бачимо по чуттєвих вирізах одягу та легких матеріалах.

Знаменита сумка Le Chiquito пропонується у відтінку мандарину, а їй до пари – рожеві вікриті босоніжки на підборах та на шнурівці, ідеальні як для прогулянок вдень, так і для запального вечора. В центрі уваги – і сумочка Le Bambinou.Також до продажу запропонували золоті сережки.

Колекцію продаватимуть на сайті Mytheresa. Це перша співпраця бренду Jacquemus із цією платформою для продажу елітного вбрання. 

Раніше VibeMe писав, що бренд Jacquemus запустив квітковий проект LES FLEURS разом із флористичною компанією Les Fleurs de Paul. Вони об’єднали зусилля заради економного використання ресурсів та збереження довкілля – букети загортали в тканини Jacquemus з попередніх колекцій. 

Рекомендовані статті