Netflix покаже бойовик з Ван Даммом, знятий в Києві

П’ятниця, 11 Червня 2021 By Адмін Off

Netflix оприлюднив трейлер фільму, який знімали в Києві. Це перша стрічка стрімінгового сервісу, яку відзняли в Україні. І головну роль у ній зіграв “король бойовиків” Жан-Клод Ван Дамм. Прем’єра вийде 30 липня. 

У головній ролі пригодницького комедійного бойовика “Останній найманець” знявся Жан-Клод Ван Дамм. Також ключового персонажа зіграв Албан Іванов. У центрі уваги стрічки, події якої відбуваються у французькій столиці, колишній секретний агент французької спецслужби. Він повинен “повернутись у гру”, адже його сина уряд помилково звинувачує у незаконному обігу зброї та наркотиків. Тут замішана мафія, бюрократи та політики. Проте замість помсти головний герой “йде у відрив” та розважається.

Минуло два роки з того часу, як востаннє вийшов на екрани бойовик із Жан-Клодом Ван Даммом. Проте у стрічці “Останній найманець” він постає у дещо незвичній для себе ролі. Варто лише побачити сцену із трейлеру, де Ван Дамм бореться з жмутом довгих перук, та довеодить, що він готовий смішити глядачів. 

Жан-Клод Ван Дамм заявляв після зйомок, що є фанатом Жана-Поля Бельмондо. Актор брав із нього приклад хорошого гумору, але хотів це зробити по-своєму. Чи вдалось це – глядачі зможуть побачити 30 липня. На цю дату Netflix запланував прем’єру стрічки.

 

Рекомендовані статті