Netflix запускає новий додаток, схожий на TikTok

Неділя, 7 Березня 2021 By Адмін Off

Netflix запускає стрічку смішних відео, як у TikTok. Додаток називатиметься Fast Laughs, тобто “Швидкий сміх”. Експериментувати у цьому напрямку стрімінговий сервіс почав наприкінці минулого року. І ось нову функцію запускають на iOS.

Додаток дозволяє користувачам переглядати, реагувати або ділитися короткими кліпами, а також додавати шоу або фільм до списку спостереження Netflix. Ви також можете натиснути кнопку “Відтворити”, щоб негайно розпочати перегляд програми, повідомляє Techcrunch.

Доступними будуть короткі кліпи з комедійного каталогу Netflix, а також фрагменти від стендап-коміків. Однак компанія не може сказати, скільки всього шоу чи фільмів буде представлено.

“Швидкий сміх” значною мірою запозичує формат TikTok, оскільки у його стрічці також є повноекранні відеозаписи, які можна прокрутити вертикально, а кнопки реакцій розміщуються в правій частині екрана. Вони дозволяють реагувати на кліп смайликом “LOL” (плач / сміх) або ділитися ним за допомогою iMessage або інших додатків у соціальних мережах, таких як WhatsApp, Instagram, Snapchat або Twitter. Ви також можете негайно розпочати перегляд шоу або зберегти його для подальшого перегляду, додавши до “Мого списку”.

Оскільки вміст кліпів може бути неприйнятним для дітей, вкладка “Швидкий сміх” не відображатиметься у профілях дітей Netflix. Крім того, учасники зможуть фільтрувати вміст на основі власних налаштувань.

Netflix заявляє, що ця функція розповсюджується зараз на iOS і тестування на Android почнеться в найближчі місяці.

Рекомендовані статті