Нові кросівки Nike можна взувати, не торкаючись їх руками

Понеділок, 8 Лютого 2021 By Адмін Off

Нахилитися, щоб взутись та зашнурувати кросівки – це проста дія, яку багато хто з нас сприймає як належне. Для тих, хто має проблеми з рухливістю, Nike створив свої перші кросівки з функцією “вільні руки”. Вони отримали назву GO FlyEase

GO FlyEase пропонує можливість легко просунути ноги у взуття та вийняти з нього без використання рук. Такі кросівки не лише функціональні, але й виглядають естетично.  

Nike обладнав кросівки стійким шарнірним механізмом. Він дозволяє підошві відокремлюватися у частині п’яти, створюючи простір для вільного ковзання ноги всередину і назовні. Відокремлена частина кросівка утримується на місці за допомогою еластичної натяжної стрічки. Також вона утримує взуття надійно закритим і тримає його на нозі, бо шнурівок на взутті немає.

Щоб кросівки було легше знімати без використання рук, GO FlyEase оснащені виступом на п’ятці. На нього можна безпечно наступити, використовуючи іншу ногу, та утримувати, поки спрацює механізм взуття. 

Така модель з функцією “вільні руки” особливо актуальна у час пандемії, коли мінімізація дотиків є важливою частиною збереження здоров’я. GO FlyEase вважають довгоочікуваною відповіддю Nike на популярну лінійку кросівок-сандалів Crocs. New Go FlyEase продаватимуть приблизно за 120 доларів.

Фото: news.nike.com

Фото: news.nike.com

Рекомендовані статті