Нові лицарі: чоловіча колекція Céline Homme осінь/зима 2021

Субота, 13 Лютого 2021 By Адмін Off

Розкішний дім моди Céline презентував нову чоловічу колекцію осінь/зима 2021 року. Блискуче відеошоу зняли у одному із замків Франції. Воно розповідає про сучасних підлітків-лицарів та їх естетику, кадри насичені духом бунтарства, молодості та розкоші.

 Під прапором Céline юнак у плащі скаче на чорному жеребці у бік замку Шато де Шамбор. За ним – інші лицарі. Глядач бачить фантастичні башти споруди, інколи здається, що це повністю вигадка чи комп’ютерна графіка. Саме тут драматично і театрально розгортається Teen Knight Poem Хеді Слімана – творчого, художнього та іміджевого директора Céline.

 На показі бачимо юнаків – сучасних лицарів – які дефілюють відкритими терасами споруди. Всі моделі надзвичайно молоді та худорляві.

Фото: Celine

Широкоплечі шкіряні жилети з металевими шипами, одягнені поверх худі чи джинсовок, та великі в’язані речі звучать одночасно як заклик до поп-культури 80-х років та середньовічного бойового спорядження. У юнаків сорочки із коміріцями, ідеальні брюки та черевики дербі або челсі з металевими наконечниками. А ще – романтичні сережки в стилі модерн, в’язані шоломи-шапочки і шерстяні накидки.

У колекції прослідковуються актуальні тренди цього сезону: багатошаровість у одязі та нагромадження аксесуарів, оверсайз.

Фото: Celine

Фото: Celine

 Сліман сповна передав манеру одягання сучасної молоді. Моделі – не знаменитості, проте вони як ніхто інший відображають дух колекції. Відео рясніє окремими кадрами юнаків із начорно підведеними очима, повними сліз – сучасні лицарі не стримують емоцій.

 Céline – це, передусім, розкішний французький будинок. Тож, не зважаючи на використання популярних худі та великих логотипів, у колекції багато елементів розкоші. До прикладу, прикраси з каменів, кришталю та кольчуги. 

Фото: Celine

Фото: Celine

Фото: Celine

Моделі показу рухались під ритмічний саундтрек. Звук “маршу французьких військових барабанів” обробили The Loom. 

 Дизайнер переконаний, що багаті люди, можливо, більше, ніж хтось у світі, хочуть виглядати молодими. Відвідини замку Шато де Шамбор підлітками ніби символізують тугу за втреченою молодістю. Тож дизайнер хоче подарувати її людям, які приходитимуть за нею у магазини Céline.

Шато де Шамбор, де відбувалась дія відео – мисливський будиночок у долині Луари, побудований “королем шевальє” Франсуа I у 16 ​​столітті. Пам’ятник історії французького Відродження обрали як контрастне тло для сучасної чоловічої колекції. 

Рекомендовані статті