Паризький шик серед весняного саду: нова колекція Celine зима-2021

Субота, 17 Квітня 2021 By Адмін Off

Паризький шик: дизайнер Хеді Сліман презентував нову жіночу колекцію розкішного будинку моди Celine зима-2021. Її оприлюднили  у цифровому форматі, до якого дизайнери активно звертаються через пандемію.

Презентація пройшла в садах Андре ле Нотр у Шато-де-Во-Ле-Вікомт – серед розкішних фонтанів та природи, що от-от прокинеться після зими. У відео відчувається рух та свіжість, вільнодумство та почуття вітру і польоту. 

Французький розкішний лейбл продовжує демонструвати свою відкритість до молодіжної культури, зокрема, генерації Z. Через це, подекуди, зазнає критики. Проте більшість шанувальників схвалює крок Celine уперед. 

У останній колекції змішана різноманітність стилів. Утилітарний вуличний стиль поєднується з розкішшю високої моди. Розкішна металева спідниця – з чорним балахоном, джинсовою курткою та великим пальто в шотландську клітинку. Блискітки та бейсболки – із твідовими пальто та широкими денім-штанами. Речі із молодості мами чи тата – обвислі плащі чи куртка в стилі Шанель – поєднані із одягом буденним і повсякденним. 

Моделі цілеспрямовано проходили під музику REGINA DEMINA вздовж декоративних ровів та садових пейзажів, біля старовинного будинку. Він символізував “утопічний парад та меланхолійну перервану мрію молодості”. 

Фото: Celine 

Рекомендовані статті