Право польоту в космос ракетою New Shepard продали за 28 мільйонів доларів

Понеділок, 14 Червня 2021 By Адмін Off

Полетіти в космос за 28 мільйонів доларів. Компанія Джо Безоса Blue Origin надавала можливість купити місце під час першого польоту їх ракети в космос. Анонімний покупець пропозицією скористався та полетить туди вже в липні.

Blue Origin – комерційна космічна компанія, заснована генеральним директором Amazon Джеффом Безосом. Вона продала перше місце для польоту у космос. Покупець придбав таку можливість за 28 мільйонів доларів на аукціоні. Хто ця людина – поки невідомо, особа його буде розкрита найближчими тижнями. Він приєднається до Безоса та його брата Марка у польоті наступного місяця.

Минулого тижня керівник Amazon повідомив, що він та його брат займуть два місця в космічному польоті Blue Origin.У космос вирушать на New Shepard – суборбітальній ракеті, на якій може перебувати шестеро людей. Решта місць будуть продані з аукціону протягом наступних кількох тижнів. 

Blue Origin передасть усі 28 мільйонів доларів США від продажу свого першого місця в New Shepard “Клубу майбутнього” – некомерційній компанії, яка заохочує молодь до кар’єри в STEM.

Рекомендовані статті