Принц Гаррі влаштувався на роботу у Кремнієвій долині

Субота, 27 Березня 2021 By Адмін Off

Принц Гаррі пішов на нову роботу. Він здобув посаду головного директора з питань впливу в BetterUp – це стартап з Кремнієвої долини, який зводить компанії та приватних осіб із тренерами та терапевтами. Швидкозростаюча фірма займається коучингом та психічним здоров’ям.

За повідомленням CNN, принц Гаррі повинен брати участь у прийнятті рішень щодо стратегії продукту та благодійних внесків. Він також буде публічно виступати на теми, пов’язані з психічним здоров’ям. BetterUp не повідомляє, скільки буде заробляти принц.

“Я маю намір допомогти вплинути на життя людей”, – сказав принц Гаррі електронною поштою у відповіді на запитання про те, чому він береться за цю роботу. Гаррі також сказав, що сам працював з тренером BetterUp, досвід, який він визнав “безцінним”.

Генеральний директор і співзасновник BetterUp Алексі Робішо написав, що компанія прийняла герцога Сассекського “з великим задоволенням та хвилюванням”.

36-річний герцог разом зі своєю дружиною Меган Маркл відмовилися від ролі штатних членів британської монархії. Їх крок свого часу приголомшив світ, зараз родина живе в Америці.

Рекомендовані статті