Привернути увагу до проблем велоінфраструктури: “Велодень” у столиці

Субота, 5 Червня 2021 By Адмін Off

Велодень-2021 пройшов у столиці. Кілька сотень осіб проїхались вулицями Києва, аби пропагувати двоколісний транспорт, а також здоровий спосіб життя. А ще – привернути увагу до проблем безпеки велосипедистів, власників персонального легкового транспорту, та розвитку велоінфраструктури.

В рамках події пройшов парад велосипедистів, до них приєднались самокатники, моноколесники, ролери та скейтери. ВІн розпочався на Софійській площі столиці. Учасники події проїхали центральними вулицями Києва та завершили парад у парку Муромець. 

У велоактивістів була низка вимог. Зокрема, вони хотіли привернути увагу громадськості, а також влади до своїх проблем. Зокрема, учасники Велодня вимагали облаштувати за найближчі два роки веломаршрути, які б з’єднували центр Києва із його районами. Це б забезпечило їх безпеку пересування містом. Також люди пропагували велотранспорт, як екологічний, альтернативний в сучасних умовах метод пересування. До того ж, це також – популяризація активного та здорового способу життя.

Міський голова Києва Віталій Кличко теж взяв участь у Велодні. Він зазначив, що велоспільнота столиці насправді дуже велика, адже участь у параді взяли не усі її представники. Відтак закликав киян долучитись до спільної розбудови інфраструктури та брати участь у подінні проектів для її покращення. 

До слова, ініціатива “Велодень” цьогоріч відсвяткувала цього року свою 15-ту річницю.

Фото: Велодень_Київ

Рекомендовані статті