Реп-гурт KALUSH видав дебютний альбом та кліп

Субота, 20 Лютого 2021 By Адмін Off

Дебютний альбом та відеокліп на пісню “Не забуду” видав реп-гурт KALUSH. У збірці HOTIN всього 14 треків – особистих переживань фронтмена гурту Олега Псюка. 

Відео розповідає про особисту драму двох людей, кохання яких зруйноване або ж тримається на волосині. Вкінці кліпу до глядачів звертається соліст гурту та розповідає кому, власне, присвячена фраза “Не забуду”. Йдеться про його колишню дівчину Анастасію Луньову. “Ти єдина, яку я внатурі ніколи не забуду”, – каже він. І наголошує, що готовий завжди допомагати.

У описі під відео на YouTube опублікований відкритий лист до Анастасії Луньової, підписаний Псючим сином (Олег Псюк – засновник і соліст гурту, – прим.авт.) Він пригадує цінні моменти, прожиті разом. Наголошує на тому, що саме дівчина була кращим другом і порадником, допомогла вийти із депресії та з’явитись альбому “Торба” (він вийшов ще до старту гурту KALUSH).

У коментарях люди, здебільшого, хвалять відеороботу. Зазначають, що гурт “кладе на лопатки український шоубізнес”, “піднімає з колін український реп” та продукує хіти. Люди зазначають, що KALUSH зріс на їх очах і видно суттєвий прогрес між піснею “Не забуду” і першими. 

Щодо альбому HOTIN, то туди увійшли треки, як зазначають самі музиканти, “розривні”, а також ліричні.

Гурт KALUSH створений у 2019 році та названий на честь рідного міста Олега Псюка. Співпрацювали із alyona alyona, їх спільне відео “Гори” набрало понад 6 мільйонів переглядів.

Рекомендовані статті