Розкішні бренди Alexander McQueen та Balenciaga відмовились від хутра

Вівторок, 30 Березня 2021 By Адмін Off

Розкішні бренди Alexander McQueen та Balenciaga, які входять до групи компані Kering, відмовились від хутра. Пішовши на цей крок, вони приєднались до Gucci та Bottega Veneta, які зробили це раніше. Подібна публічна відмова великих модних імен стає месиджем для суспільства про те, що хутру не місце у сучасному світі.

По мірі зростання обізнаності щодо добробуту тварин та впливу хутрового господарства на навколишнє середовище, громадська думка, схоже, не схвалює виготовлення хутра. Модна та текстильна галузі реагують на зміну попиту. Такі бренди, як Armani, Versace, Michael Kors, Jimmy Choo, Prada, Chanel, DKNY та Burberry вже не використовують його. 

Щодо компаній Kering, то Bottega Veneta вже майже два десятиліття не використовує хутра. Gucci заборонив його ще в 2017 році. Бренд також приєднався до Fur Free Alliance – міжнародної коаліції, що складається з понад 40 організацій із захисту тварин. Вони працюють над припиненням використання хутра для моди. А генеральний директор Gucci Марко Біззарі вважає використання хутра тваринного походження застарілою практикою.

Є лише два бренди Kering, які ще не оголосили про відсутність хутра: Brioni та Saint Laurent.

Рекомендовані статті