Siri більше не говоритиме лише жіночим голосом

Четвер, 1 Квітня 2021 By Адмін Off

Apple додає два нові англомовні голоси Siri та скасовує жіночий голос за замовчуванням. Це стосується останньої бета-версії iOS. Кожна людина, яка налаштовує Siri, зможе вибирати один з кількох голосів, який їй подобається. Раніше у багатьох країнах голосовий асистент був жінкою, тож цю тему часто піднімали, коли йшлося про гендерну упередженість. У деяких країнах та мовах Siri за замовчуванням має чоловічий голос. 

Siri стане одним із перших голосових помічників, де не буде голосу за замовчуванням. Це дозволяє людям обирати голос, який їм більше подобається. Нові голоси вносять різноманітність у мову Siri, пропонуючи більшу розмаїтість звуку та шаблонів мовлення для користувачів.  

У такий спосіб Apple виконує зобов’язання щодо різноманітності та інклюзії продуктів та послуг, “створених для кращого відображення різноманітності світу, в якому ми живемо”.

Siri зараз обробляє 25 мільярдів запитів на місяць на понад 500 мільйонів пристроїв і підтримує 21 мову в 36 країнах. Нові голоси доступні англомовним користувачам у всьому світі, а користувачі Siri можуть вибрати власні переваги голосу на 16 мовах.

Рекомендовані статті