“Тамагочі” повертається у форматі смарт-годинника

Неділя, 20 Червня 2021 By Адмін Off

Цифровий улюбленець повертається у новому форматі, створеному із нагоди його 25-річчя. У новому Tamagotchi Smart “вихованець” поміщений в кольоровий розумний годинник. Новий пристрій має сенсорний екран, через який маленького друга можна погладжувати, функцію розпізнавання голосу для спілкування в чаті, годинник та крокомір. 

Після запуску “Тамагочі” наприкінці 90-х років, він був настільки популярний, що це призвело до створення аніме-серіалів, відеоігор та фільмів. Tamagotchi Smart за своєю суттю дуже схожий на іграшки 90-х років. Але 25 років технічного прогресу змінили його в кращу сторону. Його екран є кольоровим, а не монохромним, а також є бездротове підключення для взаємодії з іншими тамагочі. Батарея такого смарт-годинника тримає приблизно 30 годин.

За даними Gizmodo, виробник Tamagotchi Bandai спочатку продаватиме Tamagotchi Smart за допомогою лотереї, проте пристрій надійде в загальний продаж 23 листопада за ціною близько 68 доларів. 

Раніше VibeMe писав, що компанія Джо Безоса Blue Origin надавала можливість купити місце під час першого польоту їх ракети в космос. Анонімний покупець пропозицією скористався та полетить туди вже в липні.

Рекомендовані статті