Tinder додає функцію блокування контактів

Неділя, 6 Червня 2021 By Адмін Off

Tinder додає функцію блокування контактів. Додатки для побачень нещодавно продемонстрували нову хвилю завантажень. Зважаючи на широке застосування в світі COVID-вакцини, експерти прогнозують, що ця тенденція збережеться. Для своїх користувачів Tinder впроваджує можливість заблокувати небажані контакти із телефонної книги, наприклад, “колишніх”, повідомляє Techcrunch.

Відтепер у Tinder користувачі можуть завантажувати свої телефонні контакти, щоб вибрати певних людей, яких вони воліли б не бачити в додатку. Наприклад, колишні, колег чи члени родини. Адже, згідно з опитуванням, проведеним на замовлення Tinder, 40% людей знайшли колишнього партнера в додатку, 24% зіткнулися з членом сім’ї, а кожен десятий навіть зіткнувся зі своїм викладачем.

Але нова функція цікава і з точки зору безпеки користувачів. Наприклад, якщо хтось раніше стикався з переслідувачем, тепер у нього є інструмент для безпосереднього блокування у Tinder.

Tinder протестував функцію “Блокувати контакти” в Індії, Кореї та Японії. Щоб скористатися цією функцією, перейдіть у “Налаштування” під піктограмою свого профілю, виберіть “Заблокувати контакти”, а потім надайте програмі дозвіл. Вам потрібно буде вибрати кожну особу, яку ви хочете заблокувати. Оскільки люди реєструються у додатку за номерами телефонів, алгоритм відсортує за заблокує небажані контакти.

Рекомендовані статті