Три бестселери для затяжного лютого

Понеділок, 1 Лютого 2021 By Адмін Off

Попереду – ще цілий зимовий місяць. Час після свят тягнеться повільно, вечори ще темні та холодні. Тож кращого затишку, аніж затишок власної квартири, поки годі шукати. Команда VibeMe підготувала для вас три популярні та дуже цікаві книги для затяжного лютого.

ФРЕДЕРІК БАКМАН. “ЧОЛОВІК НА ІМ’Я УВЕ”

Фредерік Бакман – швед. Був далекобійником, тоді почав писати замітки у газету, згодом – займатися блогами, а вже тоді – писати книги.

На роман “Чоловік на ім’я Уве” письменника надихнула реальна історія про шведа, який подав до суду на зоопарк. Головний герой книги саме такий, яким ви його щойно уявили – скнара, буркотун та по-максимуму непривітний. До сусідів він вже давно перестав говорити доброзичливо, як і до гостей населеного пункту, де живе. 

Життя Уве змінює випадок. До їх поселення приїжджає молода родина. Спогади старого починають оживати. Виявляється, він не завжди був таким, як зараз…

Історія про те, що люди в душі можуть бути зовсім інші, ніж здаються зовні. Та як люди потужно можуть впливати один на одного.

ЕЛІЗАБЕТ ГІЛБЕРТ. “МІСТО ДІВЧАТ”

Що треба дівчині у 19? Вів’єн Моріс у цьому віці потрібна була свобода, гулянки та нестримні пригоди. Таке життя вона отримала, коли консервативні батьки відправили її до Нью-Йорка трохи пожити у тітки.

Як жила богема 40-х років минулого століття, про алкоголь та безладний секс, творчість і мистецтво, а ще – юне міцне кохання – перша частина книги. 

Проте життя підготувало випробування для героїні і світу загалом. Війна увірвалась в їх життя і кардинально змінила його. За пару жіночих панчіх доводилось платити дуже дорого та й чи потрібна була вона?

Історія пошуку власної ідентичності, історія, яка не залишає байдужим, історія про те, як жінка стає самою собою. 

РОБЕРТ ГЕЛБРЕЙТ. “ДУРНА КРОВ”

Для тих, хто не знав, одразу розкриємо карти. Під псевднімом Роберт Гелбрейт поблікується Джоан Роулінг, яка хотіла публікувати детективи анонімно.  Зрештою, її все таки викрили журналісти.

Книга “Дурна кров” – майже на 1000 сторінок. Але нехай товщина видання не лякає вас. Бо це саме те, що треба для довгий морозних лютневих вечорів. Історія затягує і не відпускає, Роберт Гелбрейт через це має цілу армію фанатів.

Це вже п’ята історія про детектива Страйка. Цього разу його просять розслідувати вбивство сорокарічної давності. Таємниче зникла людина, тож він вирішує попрацювати над цим. Проте те, що інцидент стався давно, не означає, що небезпека минула. Вона є і чатує на детектива. Деякі шанувальники кажуть, що ця книга – найкраща із циклу. 

 

Рекомендовані статті