Вчені показали, як може виглядати місто-мільйонник на Марсі

Неділя, 11 Квітня 2021 By Адмін Off

Перше стійке місто на Марсі спроектувала студія ABIBOO. Фактично, це 5 з’єднаних між собою поселень. Всього вони зможуть вмістити близько одного мільйона чоловік. Для реалізації цього проекту компанія співпрацювала з міжнародною групою вчених та науковців на чолі з астрофізиком Гіллемом Англаде.

Архітектори та вчені об’єднали свої зусилля та знання для створення стійкого та самодостатнього середовища існування, розробляючи рішення, які дозволять майбутнім мешканцям жити в умовах, більш-менш подібних до умов нашої планети.

Справа непроста, проте це не утопія – на Марсі можна буде жити, незважаючи на сильну сонячну радіацію, можливе падіння метеоритів та різний атмосферний тиск. Кожне місто може прийняти від 200 000 до 250 000 людей. Вони будуть розташовані в стратегічних точках планети.

Окрім запобігання можливим проблемам, архітектори також думали про те, як полегшити життя майбутніх мешканців. На додаток до створення парків та середовищ, подібних до тих, що існують на Землі, також тут будуть автоматизовані теплиці на базі гідропонної системи. Це дозволить забезпечити значні запаси продовольства.

Також можна буде подорожувати між містами завдяки електричним транспортним засобам, що знаходяться під тиском, а для коротших поїздок створять спеціальні підйомники.

Рекомендовані статті