Восени в Києві проведуть Український конопляний ярмарок

П’ятниця, 9 Липня 2021 By Адмін Off

Восени в Києві пройде Український конопляний ярмарок. Організатори хочуть зібрати під одним дахом компанії вітчизняні та із різних країн світу, які використовують цю рослину як сировину для своєї продукції. А також ті, що пропонують товари для вирощування конопель. У такий спосіб організатори хочуть змінити ставлення українців до цієї культури, як це відбувалося у світі.

На ярмарку, запевняють організатори, буде представлений широкий асортимент виробів із конопель – понад півтори сотні різних найменувань продукції. А також різноманіття товарів аграрної галузі.

На ярмарку також діятиме фудкорт із кухнями на різні смаки, буде лаунж зона. Популяризуватимуть “конопляну індустрію” спікери, які виступлять на конференції. Зокрема, йтиметься про досвід декриміналізації конопель для медичного використання у країнах світу, конопляну промисловість, сучасні дослідження властивостей конопель.

Організовують український конопляний ярмарок активісти, які, відвідавши європейські  подібні фестивалі, вирішили, що потрібно такі заходи проводити й в Україні. Вони запевняють, що прагнуть започаткувати нову хвилю тематичних подій для українців, які цікавляться досягненнями сучасної науки. Івент пройде 24-26 вересня у Києві, ВДНГ павільйон №19. Такий захід відбудеться в Україні вже втретє.

ФОТО: cannafair.info, 2020 р

ФОТО: cannafair.info, 2020 р

ФОТО: cannafair.info, 2020 р

Рекомендовані статті