“Всі.Свої” відкрили виставку про Крим

Понеділок, 28 Червня 2021 By Адмін Off

“Крим. Літній сезон: те, що у нас не забрати”. Виставковий проект, яка розповідає про окупований український півострів, з’явився у київському магазині. Експозицію “Здається кімната на сезон” відкрили на Хрещатику у Всі. Свої. Вона працюватиме до 22 липня.

Тут зібрані спогади та історії про Крим, а також різноманітні експонати. Ними поділились люди із різних частин України. Експозиція діє на мінус першому поверсі магазину Всі. Свої Хрещатик, 34.

“Це сьоме кримське літо, яке у нас забрала Росія, окупувавши український Крим. У нас — тих, хто змушений був поїхати з рідного дому у 2014-му. І тих, хто назавжди лишив часточку свого серця в Бахчисараї, Ялті, Сімферополі, Керчі чи Феодосії. Нас позбавили можливості жити в Криму й подорожувати Кримом, але всі ми зберігаємо те, що у нас не забрати. Це наші спогади, які вже ніколи не зітруться.

Бо забути — означає програти. А ми не готові забувати. Ми не готові допускати навіть думки, що Крим — це історія з минулого. Тому силою нашого бренду ми переповідаємо кримські історії, аби вони звучали голосно та отримали продовження у майбутньому”, – пише бренд “Всі. Свої”.

Своїми речами та згадками поділилися Римма Зюбіна, Святослав Вакарчук, Jamala | Джамала, Олег Сенцов, Emine Dzheppar, Рустем Умєров / Rustem Umerov, Лутфие Зудиева, Сервер Мустафаев, Анатолий Тапольский, Павел Казарин, Олександр Кольченко, Alim Aliev, Ruslana, Ахтем Сеітаблаєв, Мирослава Барчук та багато інших.

Спеціально для цієї експозиції із Криму привезли речі та історії від рідних та адвокатів політв’язнів. Відгукнувшись на наш запит, речі та історії також надіслали різні люди із різних куточків України. Також вперше в магазині відкрили корнер з колекціями українських брендів: усі вони присвячені українському Криму.

Рекомендовані статті