Would you go to hype with me?* Леся Нікітюк та бренд glo™ зняли стильний ролик про свободу бути собою

Вівторок, 31 Серпня 2021 By Адмін Off
На правах реклами
glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину

Яким міг би бути світ, де кожен може вільно виражати себе та свої бажання? Новий відеоролик бренду glo™ дає змогу уявити це. Разом із Лесею Нікітюк бренд відкриває двері у сміливий та безкомпромісний світ hyper+ — своєрідну паралельну реальність, де можна бути собою на всі сто відсотків та отримувати задоволення від кожного моменту життя.

Креативна відеоробота бренду glo™ розповідає історію про внутрішню силу та рішучість, свободу вираження без упереджень. Зіркою ролика стала яскрава амбасадорка бренду Леся Нікітюк. Над роботою працювали режисери Леонід Колосовський та Дмитро Голумбевський, студія The Martini Shot. А акторами стали хореограф та учасник шоу «Танці з Зірками» Дмитро Жук, популярний блогер Євген Таллер, танцюрист шоу «Танцюють Всі» Бахтіяр Ібрагімов та інші.

Герої hyper+ світу – яскраві і самобутні люди, які впевнені в собі та своїх діях і бажаннях. У цих сміливих персонажах глядачам просто впізнати себе чи своїх знайомих. Офісна працівниця танцює посеред вулиці, майстер дорожніх робіт стає блогером-суперзіркою – хіба це не схоже на те, як ми уявляємо для себе свободу?

Історії hyper+ світу говорять до нас: бути собою важливо і круто. А для цього потрібно відкинути власні упередження, нав’язані, вкорінені стереотипи та полюбити себе.

Неймовірний світ із відеороботи отримав назву hyper+ – так називається одноймений девайс. Це не просто інноваційний пристрій для нагрівання тютюну, а й стильне доповнення образу, здатне вдало підкреслити індивідуальність свого власника. Адже сміливі експерименти, несподівані поєднання та відчуття свободи притаманні всьому, що робить бренд glo™.

Лінійка glo™ hyper+ — це відображення стилю, втілене в елегантних лініях, вишуканій комбінації текстур та сучасному дизайні. Елегантний чорний, довершений синій, бездоганний білий чи вишуканий золотий — кожен із кольорових варіантів девайсу дає можливість підкреслити свій автентичний стиль.

Свобода бути собою робить життя яскравішим та приємнішим — бренд glo™ впевнений у цьому на всі сто. А ти?

* Похайпуймо?

Рекомендовані статті