З’явилась нова криптовалюта BitClout, яка монетизує відомих людей

Вівторок, 30 Березня 2021 By Адмін Off

На ринку з’явилась нова онлайн-платформа та криптовалюта BitClout. Після її появи погляд на електронну валюту значно розширився. Адже BitClout дозволяє користувачам купувати та торгувати монетами, що представляють цінність популярних профілів Twitter, у тому числі знаменитостей, пише Hypebae.

Платформа BitClout призначає особам Twitter унікальні “монети”, їх можна придбати, використовуючи рідну криптовалюту платформи, яку також називають BitClout. Вартість будь-якої даної монети буде рости та падати залежно від популярності в Інтернеті відповідної їй особистості. 

Перед запуском BitClout завантажив 15 000 найпопулярніших профілів у Twitter – у тому числі Каньє Веста, Ілона Маска і Барака Обами, до того ж без дозволу або відома їх власників. Варто зазначити, що користувачі Twitter, завантажені в BitClout, мають право вимагати частину вартості монети. Однак знаменитості, які сподіваються на прибуток, повинні спочатку писати про платформу. 

Фахівці стурбовані тим, що платформа може бути шахрайством. Наразі BitClout не дозволяє зняти кошти. Користувачі повинні переказувати гроші на платформу, але не можуть викупити монети, які вони придбали за готівку або інші криптовалюти. Коли користувачі намагаються зняти гроші, вони зустрічаються із повідомленням про помилку із написом: “BitClout знаходиться на технічному обслуговуванні. Усі кошти в безпеці. Спасибі вам за вашу підтримку. Незабаром ми повернемося”.

Рекомендовані статті