Alina Pash виконала пісню на слова Мандельштама та зняла містичний кліп

Четвер, 14 Січня 2021 By Адмін Off

Українська співачка Alina Pash оприлюднила відео у підтримку незалежного триб’ют-альбому “Сохрани мою речь навсегда” на вірші Осипа Мандельштама. Окрім неї відеоверсії пісень на слова поета зняли лідер Мумий Тролля Ілля Лагутенко, Леонід Агутін, Оксимирон, Noize MC, гурти Shortparis, Tequilajazzz, IOWA, Сансара, Порнофильмы, Mgzavrebi та інші. Збірку створили спеціально до 130-річчя російського поета.

Кліп українки – перший із циклу, відео виходитимуть щотижня на YouTube-сторінці Red Pepper Film.

Кожен учасник проекту обирав один вірш Осипа Мандельштама, який був йому близький, та працював із ним. Alina Pash виконала пісню на вірш “Среди лесов, унылых и заброшенных…” (1906). Початок композиції співачка виконала українською.

Після відміни карантинних обмежень всі учасники проекту виступатимуть на спільному концерті в Москві.

Кожен з артистів обрав близький по духу вірш, й поклав рядки на музику. Окрім аудіоверсій, музиканти випустили відеокліпи на пісні, вони будуть виходити раз на тиждень, починаючи з 14 січня.

“Поет за життя створював навколо себе відвертий світ, не боячись писати те, про що кричало серце. Вірш, датований 1906 роком, залишився поза літературною долею поета й не увійшов до жодної збірки. Ще зовсім юний Осип Мандельштам був вражений революційними подіями у Латвії, де він проживав у той час. Свої переживання він помістив у декілька строф, що на глибокому емоційному рівні відгукнулися в моєму серці. Сподіваюся відгукнуться і у вас”, — розповіла про роботу співачка на своїй сторінці в Instagram.

Рекомендовані статті